İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress kurulumu hakkında

frhtckr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kaç defa wp kurmuşumdur sorunsuz ama bu sefer neyde sorun yaptm bilmiyorum

Kuruluma devam et diyorum tekrar başa dönyor

Sunucunuzda wp-config.php dosyası yok gibi gözüküyor. Başlamadan önce bu dosyaya ihtiyacım var. Yardıma mı ihtiyacınız var? Buraya bakın. wp-config.php dosyasını bir web arayüzü ile yaratabilirsiniz, fakat bu her sunucuda çalışmayabilir. En sağlam yol dosyayı el ile yaratmanızdır.

wp-config.php oluşturuyorum [sample.php ile aynı] install sayfası açılmıyor çıldırcam tekrar silip denedim olmuyor

bi yardım lütfen :sinir:

T

trgy

Misafir
wp-config.php de ayarları doğru yapman gerekli. Sunucu ayarlarını yazman gerekli. sample ile aynı yaparsan sorun çıkar.

frhtckr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
wp-config.php de ayarları doğru yapman gerekli. Sunucu ayarlarını yazman gerekli. sample ile aynı yaparsan sorun çıkar.

sample ile aynı yapmadıgım(wp-config.php) zamanda sorun cıkartıyor nedir bu anlamadım sayısızca wp kurmuşdur aldıgım sorun delirtti beni
db bilgileri fln hepsi doğru

FTP bilgilerini alıp bakmak lazım..

gönderdim hocam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5