İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Kurulumu Yapılır

hdroden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress-logo.png

#Sitenize Wordpress' in istediğiniz sürümü kurulur ve türkçe karakter paketi yüklenir.#
#Site başlığı ve açıklama kısımları düzenlenir.#
#Kalıcı bağlantılar ve keywords %100 seo uyumlu olarak hazırlanır.#
#İstenilen tema kurulur, aklınızda bir tema yoksa sitenize uygun demolar sunularak tema seçilir.#
#İstenilen eklentiler ve modüller kurulur, ayarları websitenize göre yapılır (İşin dozunu aşmadıkça sınırı yoktur).#
#Blog, portal, haber, ilan gibi projeye uygun tasarımlar seçilir.#
#Tema üzerinde ufak tefek değişiklikler yapılabilir.(Yazı değiştirme, arkaplan, sağ ve sol kolon kaplama değişimleri vs.)#
#Websiteniz google, yandex, yahoo gibi arama motorlarına eklenir, indexlenmesi için ping servisleri ayarlanır.#
#İstenirse başlangıç için birkaç kategori, sayfa veya menü eklenir.#
#Kurulduktan sonra ilk 1 hafta (çok büyük işler olmamak kaydıyla) eklenti,tema değişimi vs. yapılır.#
#Siteniz açık olduğu müddetçe joomla hakkında ufak tefek sorunlarınıza çözüm bulmaya yardımcı olunur.#

Ücretlendirme : 10TL (Yukarıda yazmayan işler istenirse ek ücret alınır.)
Ödeme şekli : Paypal, Turkcell Kontör TL

*Referansım olmadığından ilk birkaç işin ücretini iş bitimi alacağım. Lütfen suistimal etmeyin.

Not : 10tl fiyat sınırlı sayıdadır​

dargman69

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş alımı açıktır

hocam merhabalar. konunu gördüm. resmen çıkmazdayım. yardımın olur diye düşünerek sana mesajı atıyorum. hocam sitem veritabanı hatası veriyor. büyük bir ihtimal wp-config dosyasından kaynaklanıyor. yapmadığım şey kalmadı sorunu çözemedim. o kadar emeğim vardı sitede yedeğinide almadım. host firmasıyla irtibata gectim yazılımsal diyor. allah rızası için yardımın olurmu. 10$ paypalım var onuda vereyim. lütfen yardımcı olabilirsen benim siteye bir el at. site adresim safakhack.com.

hdroden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam merhabalar. konunu gördüm. resmen çıkmazdayım. yardımın olur diye düşünerek sana mesajı atıyorum. hocam sitem veritabanı hatası veriyor. büyük bir ihtimal wp-config dosyasından kaynaklanıyor. yapmadığım şey kalmadı sorunu çözemedim. o kadar emeğim vardı sitede yedeğinide almadım. host firmasıyla irtibata gectim yazılımsal diyor. allah rızası için yardımın olurmu. 10$ paypalım var onuda vereyim. lütfen yardımcı olabilirsen benim siteye bir el at. site adresim safakhack.com.
Merhaba sadece kurulum yapıyorum. üzgünüm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5