İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress link kısaltma Eklentisi ( Pretty link )

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Merhaba arkadaşlar :) kendim bizzat kullandığım güzel bir eklentiyi siz değerli iyinet üyeleri ile paylaşmak istedim. eklenti sayesinde uzun linkleri kısa hale getirebiliriz. örnek olarak bir kısaltılmış link göstereceğim demo olarak eklentiyi www.wiiv.net adresine kurdum . işte admin panelinden bir link kısalttım .

http://www.wiiv.net/i

gördüğünüz gibi üstteki link profil sayfama gidiyor. ayrıca eklentiyi ziyaretçilerinizide uyarlayabilirsiniz. yani bir konuyu okuyan ziyaretçi tek tık ile otomatik kısaltma linki alabilir.

Download linki :

http://downloads.wordpress.org/plugin/pretty-link.1.4.52.zip

iyi çalışmalar.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
link kısaltma wp de yokmuydu?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
inan ki wp de bu olay var ama araştırdım panelde bulamadım, bu linki kısalt diyordu hatta

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
inan ki wp de bu olay var ama araştırdım panelde bulamadım, bu linki kısalt diyordu hatta

:) o sadece mevcut konunun linkini ayarlayablirsin . yani wordpress kurulu sitedeki konu linklerini bu eklenti dış bağlantılarıda kapsıyor araştırmalısın bence

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
buldum
şimdi wp de bi konu aç ve yayınla daha sonra başlığın olduğu yerin hemen sağ altına bak, kısa adres edinin butonu var, istediğim bişey yazıp kaydedebiliyorum
1, a gibi

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
wordpress içinde iyinetin bi linkini nasıl kısaltıyosun anlayamadım, gerçi siteyide incelemedim, ben direk konu başlığını ele aldım eklenti olmadanda yapılabileceğini anlatmaya çalıştım, siteyi gezeyim acık

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
wordpress içinde iyinetin bi linkini nasıl kısaltıyosun anlayamadım, gerçi siteyide incelemedim, ben direk konu başlığını ele aldım eklenti olmadanda yapılabileceğini anlatmaya çalıştım, siteyi gezeyim acık

:) wp sistem kullanıyorsan hocam , eklentiyi indir kur çakarsın köfteyi hadi iyi sabahlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5