İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Logo Problemi

Ritualist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar satın aldığım bir temaya bir logo yaptım ve panelden yükledim. Bilirsiniz, wordpress'te logoyu ayarlamak diye bir şey yok yani, logoyu belli opsiyonlar doğrultusunda ortalaya, sağa ve sola kaydırabiliyorsunuz sadece. Bir arkadaşımın önerisi üzerine style.css dosyasında,

Kod:
#header { position: relative; margin: 0 auto [U]-2px[/U]; width: 952px; text-align: left; padding: 130px 0px 0px; z-index: 1000; }
	img#logo { float: left; margin: 0px 20px 0px 10px; }

bu kodu bulup, altı çizili olan değerle oynamamı söyledi. bende yedeğini alıp, başladım oynamaya. 150 falan yaptığımda, tam dedim ki oldu, bu defa da baktım menü de ona oranla yukarı kayıyor.. Bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mı, sadece bu tarz ufak problemler yüzünden inanın bir haftadır uykuyu unuttum.

Şimdiden teşekkürler, umarım yanıtlanır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5