İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress logo

brkbrkn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar www.blogca.net blogum seo temasını yükledim fakat bir sürü şey var logo vs. yazı başındaki grafikler falan yapmayı bilmiyorum bu işten anlayan biri hayrına yapabilirmi rica etsem ? :(

kaiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o dertten bende gidiyorum bende bir türlü logoyu ekleyemedim ne yaptimsa olmadi

kullanmak istedigim tema ismi: WPBoxedTech

yardimci olan arkadaslara simdiden tesekkür ederim...

Not: ayni sorun oldugu icin ayri konu acmak istemedim konu sahibi arkadasim kusuruma bakma lütfen.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
arkadaşlar www.blogca.net blogum seo temasını yükledim fakat bir sürü şey var logo vs. yazı başındaki grafikler falan yapmayı bilmiyorum bu işten anlayan biri hayrına yapabilirmi rica etsem ? :(
Kullandığınız tema piyasadaki seo temalarından biri değil. Yazı başındaki grafikleri değiştirmenin tek yolu internetten o boyutlarda grafikler bulup aynı isim ve uzantıyla yerini değiştirmenizi öneririm veya tam yetki verin halledeyim.

Ekleme:
Kullandığınız tema piyasadaki seo temalarından biri değil. Yazı başındaki grafikleri değiştirmenin tek yolu internetten o boyutlarda grafikler bulup aynı isim ve uzantıyla yerini değiştirmenizi öneririm veya tam yetki verin halledeyim.

brkbrkn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Ekleme:

kardeşim ben onaylı üye değilim bu konu daha yeni onaylanmış taa ne zaman yazmıştım o zamana çok şey değişti temayı yapamayınca değiştirmek zorunda kaldım. konu onaylanana kadar bekleyecek değildim. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5