İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Magazin ve Blog Teması

S.Atik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seninlebiromre-1024x617.png

Merhaba arkadaşlar. Belki çoğunuz HotNewsPro temasını biliyorsunuzdur. (Bilmeyenler için; bakınız) Bu temanın özelliklerini yani fonksiyonlarını çok sevdiğim için bu tema üzerinden kendi zevkime göre düzenleyerek kullanmaya karar verdim. Daha doğrusunu söylemek gerekirse sıfırdan tema yaptığımda bu temanın fonksiyonları kadar işlevsel bir tema yapamayacağım için bu tema üzerinden düzenledim. Şimdi yaptığım değişikliklere geçelim.

• Temanın gri ağırlıklı olan renklerini mavi ve yeşilin uyumuna bıraktım
  • Logosunu menünün üst kısmına aldım ve büyüklüğünü arttırdım
  • Blog görünümüne manşet alanı ekledim (özel alanda manset etiketiyle resim linkinizi ekleyerek kullanabilirsiniz)
  • Logonun alt tarafında popüler etiketler kısmı vardı gözüme hoş görünmediği için orayı sildim.
  • Ben nerdeyim (Yer: Blog >Wordpress>Yazı Detayı) kısmını sildim.
  • Yazar hakkında kısmını daha düzenli hale getirdim.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. Temadaki sorunlar hallolmuştur. Eğer bir sorun çıkarsa benimle irtibata geçebilirsiniz.

Temanın klasik özellikleri:

HotNews Pro 2.5 Türkçe WordPress temasının bazı özellikleri;

• Magazine Görünümü
  • Blog Görünümü
  • Slayder
  • Açılır Menü
  • Kategori İkonları
  • Sosyal Paylaşım Butonları
  • Rastgele Yazılar Eklentisi
  • Reklam Alanları
  • Özel İletişim Formu
  • Özel Arşiv Şablonu
  • Ve daha fazlası…

Yeni temanın demosu: DEMO

Eski temanın demosu ve kullanılan eklentilerinin indirme adresi: DEMO

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5