İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Marji Blog Teması 30 TL

lMarjinal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Çoğumuzun kişisel blogları veya güncel tuttukları blog siteleri vardır. Siteyi kurdukları zaman site için güzel bir tema arayışına giriyorlar. İşte bu tema tam size göre. Sadece kişisel blog siteleriniz de değil kullanmak istediğiniz siteleriniz de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu yapmış olduğum ikinci temam. Birinci temamı ücretsiz bir şekilde dağıttım. İlk olduğu için biraz acemiliğime geldi. Ama bu temayı temiz kodlamaya özendim. Şimdi de biraz temanın özelliklerinden bahsedelim.
Bu arada eski temama gitmek istiyorsanız eğer tıklayın.

Marji Blog Teması Özellikleri
  • Temaya özel gelişmiş admin panel
  • Valid XHTML/CSS kodlama
  • Eklentisi yazı sayfalama
  • 4 farklı bileşen
  • Yazı başlığı ve içeriklerinde değişik ve güzel bir yazı karakteri
  • Header kısmında yazı karakterleri ile yazılmış logo, açıklama ve söz paylaşımı olan ve yönetilebilen kısım.
  • Footer da tema yapımcısı, bizi takip edin bileşeni ve e-posta aboneliği bileşeni olmak üzere 3 adet hazır bileşenimiz bulunmakta.
  • Seohocasi.com da seo analizi 89, wmaraci.com da ise seo analizi 87 dir.
  • Aslında fazla söze gerek yok. Temaya baktığınız zaman anlaşılan özellikler belli oluyor.

Kod:
Temayı alan kişiler takıldıkları yerleri sorabilirler. Her türlü destek sağlanacaktır. İster site üzerinden ister skype üzerinden isterse sosyal medya üzerinden tam destek olacaktır.

Temanın canlı görüntüsü için tıklayın. (Temaya ait görüntüler vermek istemiyorum. Zaten sitemde gördüğünüzün aynısı. Canlı olarak görüyorsunuz.)

Temanın satış fiyatı 30 TL olup sadece 1 (bir) domaine lisanslanacaktır. (Siteyi başka bir domaine taşıdığınız zaman yeni bir lisans verilmeyecektir.)

Ödeme Yolları : Paypal , YapıKredi (Ödeme yolları şimdilik bunlardır. Yakın zamanda yeni ödeme yolları eklenecektir.)

Tema ile ilgili bir sorunuz var ise özel mesaj yolu ile çekinmeden sorabilirsiniz.

Satışlar hem forumdan hem de sitemizden yapılacaktır. Eğer sitemizden satın almak istiyorsan http://www.beratbozkurt.net/blog/wordpress-marji-blog-temasi.html linkine tıklayıp ya yazı altın yorum ya iletişim bölümünden ya da footer kısmında bulunan sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi