İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Memory ve hız Sorunu

fatih333

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar

Wordpress Hazır tema kullandığım Bir websitem var. İnternet araştırıp bulduğum birçok seçeneği denedim fakat stabil bir çözüme ulaşamadım. hosting firmam php.ini dosyasında değişikliğe izin vermiyor. Birçok eklentide denedim. Bu konuda çok ciddi yardıma ihtiyacım var...

Şimdiden teşekkürler...

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şöyle söyliyim sunucu bazlı bir engel koyulduysa istediginiz şeyi deneyin gene işe yaramaz dilerseniz size bir paket oluşturayım bir deneyin sorun yaşamaz istediginiz gibi ise yıllık ücreti ile paketi satın alırsınız.

fatih333

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şöyle söyliyim sunucu bazlı bir engel koyulduysa istediginiz şeyi deneyin gene işe yaramaz dilerseniz size bir paket oluşturayım bir deneyin sorun yaşamaz istediginiz gibi ise yıllık ücreti ile paketi satın alırsınız.

Hosting firması ile görüştüm birkaç memory ayarından bahsetti fakat açıklayıcı bir çözüm üretmediler. bu ayarlarla ilgili neler yapabilirim ne kadar seçeneğim var bunu öğrenmek istiyorum.

Teşekkürler

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Memory dediginiz ram'dır. Hangi host firması ile çalişyiorsunuz merak ettim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5