İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress menu sorunu

baskiki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Ben. bİr wordpree kullanicisiyim ve gamepress adli temayi kullaniyorum.Unlu bir tema sizlerdende kullananlar vardir.Ama benim bir sorunum var menu ekliyemiyorum.gorunumden menu ye geliyorum oradaki ayarlari yapiyorum ama menu kismina eklemiyor.Ancak yeni sayfa olustur diyip sayfa actigimda orada menu olusuyor ama sadece sabit bir sayfa gozukuyor.Ben katagorileri hazirladim mesela www.sitem.com/oyunlar yazdigimda yazdigim konular siralaniyor ama bunu menude nasil gostericem.Yani menu kismina link koyucagim buda www.sitem.com/oyunlar a yonlendircek.

Nerde yanlis yapiyorum bi anliyamadim.Temada mi sorun var yada ben mi yapamiyorum anlatirsaniz ayrica nasil yapilacagini biliyorsaniz ccsdende duzenliyebilirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5