İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Menüyü Blog Şeklinde Yapmak

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar wordpress te iletişim vb gibi menüler oluşturuyoruz. Bunu sitemiz gibi blog şeklinde yapmak mümkünmüdür? Yani bir menü oluşturucam bu menü blog şeklinde olacak yazdığım yazılar tek bir yazı içinde çıkmayacak anasayfamız gibi olacak. Mümkünmüdür bu

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
örneğin iletişim sayfasına yazılan bi şeyin, ana sayfada konu gibi gösterilmesini istiyorsan bunu unut, çok ciddi kodlamalarla yapılır ancak, onuda hayrına yapabilecek birini tanımıyorum

XfaCtoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tam olarak anlatmak istediğini anlamış değilim. Aslında yanlış ifade etmişsin. Zaten wordpress'te iletişim tarzı sayfaları menü olarak ekleyebilir oluşturabilirsiniz. Buda blog yazılarınız gibi anasayfada görünebilir. Ki isterseniz üst kısımda kalıcı olsun oda uyarlanır. Siz daha net bilgi aktarırsanız yardımcı olmam kolay olur. İletişim adresinizi pm olarak iletiniz. Yardımcı olayım.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yolladım hocam istediğimde yaptığım menünün blog şeklinde olması yani menü içinde istediğim kadar konu yayınlayabileyim tek sayfa içinde olmadan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5