İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress meta tag ekleme

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
arkadaşlar html sitelerde hani oluyor ya html kodlarına kelime giriyorsun google da nasıl aranacağını belirliyor onu wordpress te nasıl yapabilirim ? bunu neden soruyorum ona gelince benim bir kişisel blogum var site:www.siteadı.com yazınca bir sürü şey çıkıyor yani indexlenmiş ama çıkmıyor berk birkan yazınca yada hiç bir şekilde çıkmıyor yani bu yüzden meta tag lazım yada ben seodan pek anlamıyorum başka birşey gerekiyorsa ne gerekiyor yardım edin lütfen

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
wordpress için demiştim yalnız. panelde sanırım bir ayar yapmamız gerekiyor

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
meta taglar her sistemde aynı şekilde uygulanıyor,
wp de temanın header adlı kalıbına yazıdakileri uygulayabilirsin

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hocam WordPress SEO eklentisini kur her konuya meta ekle :)

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
wpseo kurmuştum onunda zaten lisansı çoktan bitti 10 gün içinde hiç bişey anlamadım kesinlikle en iyis seo ayarları diye netten buldum indirdim ama pek bi faydası olmadı çoğu ingilizce o yüzden bişey anlamıyorum bildiğin seo eklentisi varmı önerebileceğin ?

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
all in seo die bir eklenti var wp de en çok kullanılan eklentilerin başında geliyor. Kullanabilirsin.

merve456

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Eklentilerden all in one seo eklentisini ekleyebilirsin . Ekledikten sonrada tekrardan al in one seo tıkladığında butun meta taglarını düzenleyebilirsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5