İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress mysql den admin ekleme

gokhan2517

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar günaydın.
Arkadaşlar wordpress bir sitem var 3 gün önce bir eklendi kuracaktım derken "Bu sayfaya erişmek için yeterli izniniz yok." uyarısı almaya başladım şifremi değiştirdim yenden denedim ama olmadı. aklıma mysql den yetki atamak geldi ancak hangi sütun bu işi yapıyor ve eklemem gereken değer nedir bilmiyorum
anladığım kadarı ile rot12_users tablosunda ilgili alanı değişmem gerekli ama bilgim yok yardımcı olur musunuz.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
kendi cpanelime baktım user tablosunu karıştırdım ama bişey bulamadım

o hatanın çözümünü bu linkte bulabilirsin http://txfx.net/files/wordpress/force-upgrade.phps
indir
sitenin yedeğini al
indirdiğin dosyayı wordpressin kurulu olduğu yere at ve siten.com/force-upgrade.php çalıştır
işlem bittikten sonra dosyayı sil

gokhan2517

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
o .php dosyasını denemiştim ama sorun çözülmedi bidaha denim.

gokhan2517

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba wordpress te şu hatayı bir türlü düzeltemedim "Bu sayfaya erişmek için yeterli izniniz yok". ne yaptıysam olmadı hatta ve hatta ftp den tüm doyaları sildim, yeniden wordpress'i indirip kurduğum halde olmadı gitti delircem lütfenyardım edermisiniz. (google araştırdım ve anlatılan herşeyi yaptım) yukarıdaki db güncelleme dosyasınıda denedim ama olmuyor lütfen yardım edin, yönetim panelime giremiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5