İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Nickli Arkadaşın Dolandırıcılığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
öncelikle herkese merhabalar sevgili arkadaşlar wordpresss nickli ali arkadaşımız ([email protected]) geçenlerde alexa düşürme ile ilgili bir konu açmıştı 11 tl ye alexa düşürme işlemi yapıyordu ve çalışmaya karar verdim arkadaşa ödemesini çıkardım o sırada site googlede kendi kelimesinde 2 inci sayfa 1 inci sıradaydı arkadaş işleme başladıktan sonra site piyasadan kayboldu googlede hiç bir aramada çıkmadı dolayısı ile sordum ali arkadaşımıza site yükselecekken neden uçtu 5000 adet backlink kastım dedi şok oldum işin başında ise sitenin yeni olduğunu ona göre hem alexa işlemi hemde backlink kasma işlemini düzgün yapmasını belirttim ve ok dedi şimdi altında üstünde bir şey yok 7,5 dolar arkadaş işini yarım yamalak bırakıp msneden engelledi mail attım ödememi geri yap diye ok dedi mail ver bu gun 2 gibi aktaracam o gündür bu gündür piyasada yok ne mail nede msn hiç bir şekilde cevaplanmıyor yönetim tarafından banlanmasını rica ediyorum.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
geçmiş olsun sağlam referansı olmayan kişilere güvenmemelisin siten sandboxa da düşmüş olabilir bu gibi uygulamalar daima zarardan başka birşey getirmez kendi emeğin ve çabalarınla yükselmelisin google her zaman fair paylaşım taraftarı hileyi sevmez (istisnalar hariç )

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
sağol, doğrudur haklısın zaten şu an bütün işlemleri durdurdum özgün içerik eklemeye çalışıyorum site eski haline dönmek üzere umarım bu bi ders olur bu tür şahıslar için

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ben parasını göndermeden önce iş yaptırabilirmiyim diye iş birliği yapmaya çalıştım, ama olmadı, hiç muhatap bile olmuyor, acaip doldum arkadaşa, gidip biyerde küfür edicem

R

RadoyNet

Misafir
ödeme ve konuşma görüntülerini konuya ekleyiniz hocam lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5