İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress No-Contrast Teması Türkçe

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Arkadaşlar merhabalar
LightWord temasını yapan arkadaş yine bomba bir tema ile karşımızda... Ücretsiz olarak paylaşıma sunulmuş olan bu temayı kişisel bloglarınızda kullanabilirsiniz. Tema, grafikleri ile beraber tam olarak tarafımdan Türkçe'leştirilmiştir. Gri tonlarda olan bu temayı eminim çok beğeneceksiniz.

Temayı ingilizce olarak indirmek için tıklayınız

Temanın görüntüsü

no-contrast-theme.png

Temayı Türkçe olarak indirmek istiyorsanız buraya tıklayınız

Güle güle kullanın.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
minimal tema kullanıcam bundan sonra daha hoş duruyorlar

alıntın çok tanıdık geldi :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
bi süre böyle gider düye düşünüyorum, gideri olan makale yazamam ben, böylşe gelmei ama böyle gidecek
tema güzel yahu:sinir:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
sağol hacım
böyle iyiyim
renk zevk olayı

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
minimal tema kullanıcam bundan sonra daha hoş duruyorlar

alıntın çok tanıdık geldi :D

aslında genişler daha çok tutuluyor, dar olanlar hiç iyi gözükmüyor. illa dar yapıcam diyorsan 2 kolonlu yap

Ekleme:
Değil..

Bak bu da minimal, hemde en minimalistinden ama canlı.

http://iamthemes.com/themeforest/wordpress/minimal/

Böyle canlı bir tema kullansan daha hoş duracaktır. Bir de biraz daha sık yaz :)

harbi güzelmiş denicem bunu saol. retrospektif. kişisel site için gerekli olabilir. :alkış:

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
11seconds o temayı deneyeceksen en alta indiğinde bg resim oldugundan anlık bir beyazlama vs. oluyor. Bu yüzden hoş durmuyor. Yüklenmesi gecikebiliyor. Bgyi resim değilde sadece renk olarak aynı tonda birşeyler yapabilirsin.
Bu arada depresan.net'in önceki teması daha iyiydi. Bu temada yazıları göremiyorum arkaplana yakın bir renk gözümü alıyor.

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bende depresan'a katılıyorum, temanın görüntüsü harika. Ama diğer arkadaşlara da katılıyorum, temanın renkleri kötü. Bence renkleri ile oynanabilir. Akşam başlayalım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
temayı beğenmediniz mi :( aslında bu benim sitenin teması iyi mi kötümü konusu değil :D
ben bi tema yayınladım sadece :D
konuya caps ekleyeyim bari, eski temaya döndüm :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5