İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Online Sayaç Eklentisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sercanbilen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar sizlere uzun zamandır yani bu işe girdim gireli aklımda hep sayaç sitesi açmak vardı. Sorunsuz çalışan profesyonel scriptlerle çalıştım ancak bi zaman sonra işin içine girdikçe sıkıldım :p panelde domaini görünce boşuna vakit harcamadan basitçe olsa bir kaç şey yapmak istedim. WordPress Online Ziyaretçi Sayacı gibi dosyaları plugins klasorune atmanız ve panelden aktif etmeniz yeterlidir. Ayarlar kısmına gelecek olan menüde sağ alt, sol alt, orta sağ, üst sağ gibi sayacı bir çok yerde göstere bilirsiniz. İlk versiyonumda malesef detaylı bir çalışma olmadı bi heves açtık işte direk :) . 2. versiyona ayın 20′sinden sonra başlıyorum deyatlı harita eklentisi vs. gibi. Umarım sizleri bu eklenti ile memnun edebilirim. Eklen’ti de karşılaştığınız sorunları bilgilendirirseniz en kısa sürede çözmeye çalışacağım. Şimdiden Hepinize teşekkurler.

İndirmek için Wordpress Online Sayaç Eklentisi

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
misafirleri döndürüp dolaştırmanıza gerek yok
direk linki göndermelisiniz

sercanbilen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabikide hocam bir arkadaşımla amongus da deneme yaptık benim sayacım 5 sayarken diğer sayaç 2 saydı 1 dakika sonra 5 e çıktı 30 40 saniye gibi bir zaman aşımı var diğer sayaçlarda sorunsuz ve güvenilir bir şekilde kullana bilirsiniz:)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
yazdığınız konuda indirilebilir bir linke rastlayamadım, bir önceki mesajımı dikkate almalıydınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5