İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Optimizasyon ★ CPU Derdine, Yönlendirme ve Diğer Virüslere SON !

NettaSatis

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
nettacompany-yeni-logo.png

wordpress-optimization1.png

Br0PlV.png

m3z6vY.png

2rYPAj.png
BrRGYv.png

j8vAZn.png

kimsenin yapamadığı sistemi mahveden virüsten arındı. Verdiğim ücret sonuna kadar helal olsun. Bu devirde böyle dürüst insanlar olması yeterli :) tekrardan elinize kolunuza sağlık hocam. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Optimizasyon işlemlerini sorunsuzca tamamladı kendileri, sürekli olarak optimize işlemleri yaptırmaktayız.

1 Adet paketten aldım. Kendisi çok ilgili ve işini bilen birisi. Ayrıca teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Wp optimize işlemleri gerçekleştirdi siteme, tek kelime ile mükemmel. Sitemin açılış hızı 0.02 saniye oldu. Gerçek anlamda işini hakkı ile yapan biridir.

full optimize işlemi yaptırdım. teknik ekip ile telefon ve siteden anında dönüş sağlandı. işinin ehli bir ekip. sağlam bir çalışma yapıldı emeklerinize sağlık.

merhaba iyi günler. netta ile tanışmam tesadüfen oldu. ilk önce kısa bir telefon konuşması yaptıktan sonra çalışmaya start verdik. ilgili ve anlayışlı arkadaşlar. yaptıkları işten son derece memnun kaldım. herkese tavsiye ederim.

wordpress virüs temizletme işlemi yaptırılmıştır. Arkadaş fazlasıyla uğraştı halletti sagolsun.

Arkadaşımız çok hızlı işini iyi bilen ve yapan dürüst birisi

hızlı ve ilgili hizmet sağladılar çok teşekkürler tekrardan

Wordpress siteme virüs bulaşmıştı, arkadaş sağolsun hem virüsleri temizledi hemde optimize işlemlerini halletti. Tavsiye ederim kesinlikle.

Çok kısa sürede harika bir iş çıkardılar teşekkürler Nettacompany

Wordpress hatası üzerine sorun server değişimiyle çözüldü. Sıkıntıları dinleyen çözüm odaklı bir firma

Wp cpu sorunu nedeniyle irtibata geçtim ve en kısa zamanda optimize işlemini uyguladı. Umarım bu dertten tamamen kurtulmuşumdur. Elinize sağlık

NettaCompany'nin 2 konusu hakkında mesaj atıyorum..

* 1. Reseller Hosting yorumlarım !

* Aradığınız kalite var.
* Aradığınız sohbet var.
* Usanmadan cevap verirler.
* 23:40 saat, şuan da sadece bilgi amaçlı 20 dakikadır konuşuyorum.

* 2. Wordpress Konusu hakkında yorumlarım !

* Bu forumda kalitesiz hizmet verdiğini düşünmüyorum, aynı şekilde diğer forumlarda da geçerli bu.. A forumu veya bir başka forum hani derler ya güzel, gözünden yiğit sözünden belli olur işte bu sözün yiğidi de Netta Company diyebilirim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5