İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Otomatik Yorum Gönderici - YENİ

V

vBasic

Misafir
47024524.jpg

Merhaba arkadaşlar, Wordpress otomatik mesaj atma programı çok aranan bir programdır ve bende araştırırken bir çoğunun linkinin kırık olduğunu gördüm ve sizlere özel bir tane yapıp paylaşmak istedim.

Nasıl Kullanırım:

• Klasörün içinde bulunun "wordpress.txt" dosyasının içine mesaj atılacak urlleri yapıştırın.
  • Programı açınca sizi bir giriş ekranı karşılayacaktır buraya giriş yapmanız için sitemize üye olmanız veya bizden giriş kodu almanız gerekiyor. Kodsuz olarak 5 kere giriş hakkınız vardır.
  • Giriş yaptıktan gerekli bilgileri girin ve ücretsiz, hızlı bir şekilde programı başlatabilirsiniz.

Programdan Bir Görüntü:

24649266.jpg

Kodlabs Wordpress Otomatik Yorum Gönderici İndir.

Not: Yakın zamanda sitemize özel olarak "Blogger, Joomla, Youtube vb." yorum sistemi eklenecektir bizi takip edin :)

Giriş Kodunu buraya mesaj atan herkes alacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5