İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress Outline teması

SoniQuake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
wordpress-seri-2-outline.png

Eski kullandığım WordPress temalarıyla vedalaştıktan sonra son olarak bu temayı oluşturdum. Çok fazla isteyen çıkmasıyla dağıtmaya karar verdim. Detaylara gelecek olursak; temanın yan menüsü tamamen manuel tablolama kodlarından oluşmaktadır. Yaparken yalnızca kendimi kullanıcı olarak gördüğüm için widget (bileşen) desteği oluşturmadım. Yapabilen arkadaşlar bileşen desteği oluşturabilirler. Ek olarak xHTML 1.0 Transitional uyumluluğu ile kusursuz bir kodlamaya sahiptir. Aslına bakacak olursak bu tema DzinerStudio tarafından yapılmış bir SMF forum temaısıdır. Ben de WordPress’e uyarladım. Demo olarak şu an görüntülediğiniz temadan bahsediyorum. Yan menü için kendinize göre düzenleme yapabilmek için sidebar.php şablonunu inceleyebilirsiniz. Ek tablo oluşturarak isteğe bağlı reklam alanı ekledim. Logo için gerekli PSD dosyasını da aşağıda veriyorum. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle…

İndirmek için tıklayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5