İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress PlusTürk Blog Teması | Sadece 10 TL

SanalBeyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Arkadaşlar, bu makalemde şuanda görmüş olduğunuz tasarımdan bahsedicem.Arkadaşlar bu tasarımı Tayfun Erbilen kardeşim yapmıştır.Bende bu tasarımın kodlamasını gerçekleştirmiş bulunmaktayım.Bu temaya Tema Yönetim Paneli yaptım bu panel sayesinde kodla falan uğraşmıcaksınız.Tema da ki değiştirmeniz gereken yerleri bu panel sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz.Peki bu tema ücretlimi diye soracak olursanız ? Evet ücretli, Tayfun Erbilen kardeşimle konuştum ve bu tasarımı ücretli ve lisanslı bir şekilde dağıtma kararı aldım.Fakat şöyle bir güzelliği var fazla paranız yok ve güzel,hızlı,seo’lu bir tasarım istiyorsanız ? Aradığınız temayı buldunuz ! Çünkü bu tema sadece 10 TL’dir.Evet yanlış duymadınız sadece 10 TL karşılığında lisanslı bir şekilde bu tasarımı kullanabilirsiniz.

Tema Özellikleri :

- Konu resmi olarak özel alan özelliği eklenmiştir.sadece resmin linkini eklemeniz yeterlidir.

- CSS Sprite özelliği ile site hızı arttırılmıştır.

- Tema SEO olarak kodlanmıştır.

- Konu içeriklerine Yazar Hakkında Kısmı Eklenmiştir.

- Tema’ya ait Tema Yönetim Paneli düzenlenmiştir.Bu panel sayesinde sitede düzenlemek istediğiniz herşeyi kod bile yazmadan kolayca halledebilirsiniz.

- Temayı lisanslı olarak dağıtılacaktır.

- Temanın üst kısmına toplam kaç kategori,yazı,yorum olduğunu gösteren sayaç eklenmiştir.

- Günün sözü özelliği ile isterseniz duyurularınızı isterseniz sözlerinizi bu kısımda ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.

ve bunun dışında bir çok özelliğiyle bu temayı satın almak için halen neyi bekliyorsunuz ? Tek yapmanız gereken ödemeyi yapıp, ödeme bildiriminde bulunmanız.

SanalBeyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Wordpress entegresinimi sen yaptım abi ?

Wordpress'e entegre ettim ve tema paneli yaptım temadaki çoğu yeri kodla falan uğraşmadan panelden yapılabiliyor ve özel alanlar ve eklentiler kullanıldı.bunun yanı sırada entegredeki bütün özellkler kod ile yapıldı eklenti ile yapılmamıştır.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Hmm gayet başarılı, parayada değer bence. Ellerine sağlık.

SanalBeyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3 Kişiyle anlaşılmıştır.tema teslim edilmiştir.satış devam ediyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5