İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Portfolyo Teması

filesdownload

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Son temam olan wordpress portfolyo temasını bugün itibari ile bitirdim... Eksik olan yönleri istendiği takdirde alışveriş sistemi entegre edilecektir o kadar. E-ticaret modülü fiyata dahil değildir...

Özellikleri:

Ana sayfa ve tüm sayfada vitrin bölümü

2 adet single.php tasarımı ile hizmetlerimiz ve ürün tanıtımı için ayrı görsellik

Kolay yazı ekleme bölümü ile ürünlerinizi kolayca ekleyebilirsiniz. Kolay yazıdan kastım ürün resmi,fiyatı,vitrin resmi ve demo linki gibi alanlar yazı ekleneceği zaman hemen altta çıkacaktır. Böylelikle özel alanlara ihtiyaç duymadan ekleme yapılacaktır.

2 adet kategori arşivi tasarımı ile yine ürün hizmet ve haberler kategorisine farklı görsellik kattım...

dropdown css menüler...

prettyPhoto entegresi ile resimlerin ön izlemesi kolaylaştırıldı ve şık bir hale getirildi. Entegre tamamiyle türkçeleştirildi.

Vitrin için kendi yaptığım psd dosyasını da tema yanında veriyorum.

Ana sayfada slide şeklinde kullanıcı yorumları ve bizden haberler bölümü bulunmaktadır. Kullanıcı yorumları üye olduktan sonra sisteme yapabilmektedir. Her kullanıcının kendine ait prfili vardır. Ve satın aldığı temayı burdan görebilir. Panellde satın alınan tema kurulumundan sonuna kadar takibini yağabilmektedir. Yönetici müşterisinin siparişine onay verdikten sonra kurulumu eğer istenmişse kurulumundan son işleme kadar raporlama sistemi vardır ve böylelikle kullanıcı neler olduğunu 24 saat panelinden takip edebilecektir.

(not: bu sistem sonradan istendiği takdirde eklenecektir. Bu sistemde kullanıcı paneli, sipariş kontrol sayfası, admin sayfası, üyelik sayfası, kullanıcı avatarı sadece kullanıcılara ait ürünleri değerlendirme gibi ekstra özellikler olacaktır..)

Demo: www.wordpresstema.tk
Ekstrasız sade tema: 30 tl
Ekstra özellikli tema: 60 tl

Devamı Oku: Wordpress Portfolyo Teması

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5