İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Profesyonel Temalar

sehrialem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
banner.png

Yukarıda gördüğünüz kategoriler altında premium içerikler paylaşıyoruz. Site tasarımların tamamı en ufak kodlamasına kadar bana aittir. Diğer bölümlerde kendi ürettiklerim olduğu gibi üyelerimle webde gördüğüm kaliteli içerikleri de paylaşıyorum.

Şunu söylemeliyim ki sadece bir tane tasarım bile 50 tl değerinde olmasına rağmen sitedeki herşeyin kullanımını 50 TL yaptım.

» Sitede üyelerin isteklerine göre yayın yapıyorum.
» Diğer üyelerle paylaşmak şartıyla istek tema ve tasarımlar yapıyorum
» Sitenizdeki problemlerin çözümü için destek bölümü kurulacaktır.
» Sitenizde adım adım nasıl başarılı olacağınla ilgili çok güzel bir yazı dizisi mevcuttur.
» Ayrıca üyelerimize yakında kendi projelerimizle ilgili iş fırsatları sunacağız.
» Sitenizin teknik departman görevlisiymişim gibi ilgileniyorum
smile.gif

» Tek seferlik kayıt ücreti 50 TL dir. Birkere kayıt olduktan sonra site yayın hayatı boyunca bir daha ücret ödemezsiniz.
» İllaki kıyamete kadar yayın yapamayacağımıza göre kul hakkına girmemek için ömür boyu 50 TL gibi bir söz vermiyorum ama ücret tek seferliktir. Bir daha ödeme yapmazsınız. Ödeme yaptıktan sonra sitenin 1 sene kapanmıyacağına garanti veriyorum
.

» Sitede eksik bölümler var ancak 1 ay içinde tamamlanacaktır. Zaten daha önce dediğim gibi sadece bir tema bile en az 50 TL değerindedir.

Birde yaptığımız birkaç temanın demolarını verelim : Demo 1 - Demo 2 - Demo 3 - Demo 4

Sitelerinizi nasıl geliştirebileceğiniz hakkında özel tavsiyelerde de bulunuyorum.

Üyelik almak isteyenler sehrialem.net'i ziyaret etsinler ya da [email protected] adresine mail atsınlar.

Üyelik Ücreti : 50 TL (Tek Seferlik)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5