İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Program Download Teması - CreaProject Farkıyla

ysf1905

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
CreaProject ekibi olarak 4. Wordpress temamız ile karşınızdayız. Şimdiye kadar yaptığımız wordpress temaları ile bu sektördeki farkımızı biraz olsun gösterdik ve satışa sunduğumuz CreaProject Wordpress Program Download Teması ile de kalitemizi bir kez daha sunmaya hazırız.

creaintro.png

ozellik.png

• Manşet özel olarak yazılmıştır.
  • Pagenavi ve Post views dışında hiç bir eklenti kullanılmamıştır.
  • Yüksek hitlerde sunucunuzu yormayacak şekilde modifikasyon yapılmıştır. İstenildiği taktirde cache ile güçlendirilebilir.
  • Reklamların tümü reklam.php üzerinden kolaylık kontrol edilebilmektedir.
  • Özelleştirilebilir üst menü. Headerdaki menülere istediğiniz kategoriyi veya sayfayı rahatlıkla ekleyebilirsiniz.
  • Program özellikleri özel alanlar kullanılarak yazıya eklenmektedir.
  • Sadece bir dosya şifrelidir ve bu dosya sizin herhangi bir değişiklik yapmanıza neden olmayacaktır. Footer ve diğer kısımları istediğiniz gibi değiştirebilmektesiniz.
  • Temayı kullanmak için hostinginizin ioncube desteği vermesi gerekmektedir.

CreaProject Wordpress Program Download Teması Demo Görmek için =>>> TIKLA
Tema ile uyumlu bot da mevcuttur. Botun fiyatı domain başına 25 TL'dir.

ucretlendirme.png

• CreaProject Wordpress Program Download Teması domain lisanslı olarak satılmaktadır.
  • 1 domain lisansı 75 TL olarak ücretlendirilmektedir.
  • Ekstra her 1 domain için 25 TL karşılığında lisans alabilirsiniz.
  • Daha önceki temalarımızdan birini alan müşterilimiz için bu temanın satış fiyatı 60 TL'dir.

odeme.png

• Garanti Bankası Havale/Eft
  • Misli.com
  • Paypal ( iTrade 50 üzeri olmak zorundadır veya kendisine referans olacak biri gerekmektedir. )
  • Sanalpazar.com üzerinden size özel açılacak olan satış ile kredi kartına taksitle alabilirsiniz.

iletisim.png

• Aklınızdaki soruları Pm ile sorunuz.
  • Scripti almak ve script kurulumu, sonrasında destek için satis(@)creaproject.com msn adresini ekleyiniz. ( Msn ekleyenler konu altına yorum olarak yazıp, pm ile de msn adresini gönderirlerse daha hızlı iletişime geçebiliriz. )
  • Gtalk kullananlar için ysf1905(@)gmail.com

CreaProject olarak bir çok kişi ve kuruma özel tema yaptık. Eğer wordpress tema veya php script konusunda bizlerle çalışmak isterseniz lütfen pm yoluyla veya msn yoluyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Hocam yine harika bir tema yapmışsınız. Emeğinize Sağlık. Download sitesi açacak olursam kesin 1 tane alacağım.

İyi Satışlar..

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
gerçekten harika bir tema olmuş fakat bunun için birde bot şart
kolay gelsin

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
çok beğendim, alabilitem yüksek

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
yanlız ben bişey öğrenmek istiyorum, şimdi ben sunucu alanından kısmak için yüklenen resimleri uzak adresten yapmak istiyorum, mesela tinypic gibi yerlerden yüklemek istiyorum, ama ayarlamalarınız kendi sunucumuz üzerinden olduğu için resimler konularda gözkmüyor, bunu çözebilirmisiniz? bir de eklenti hataları olsun, ufak ama çözebileceğimizin dışında konularda yine bize ücretsiz yardım edebilecekmisiniz? müşteri memnuniyetini sağlayabilirseniz ben temayı almak isterim ve üstte söylediğim resim olayını...

ysf1905

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yazıdaki resimler bir çok yerde kullanıldığı için sunucuda olması gerekiyor. Ücretsiz yardımcı oluyoruz fakat bu yardımlar içerisinde şurasını değişltir, bunu ekle gibi yardımlar bulunmuyor. Tema kurulumu yapılır veya hatalı bir yerler varsa onlar için yardımcı olunur.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
bana sadece sunucuya resim göndermeden, uzak urlden resim gösterebilme olayı lazım, bunu yapabilirseniz temayı alacağım

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
karar verdim alıyorum, iletişime geçicem yarın

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
temayı çözdüm, aşağıdaki array categories kısmıymış sorun olan kısım, rehberi okuyunca anladım.
kolay gelsin

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Renkler sitenin üstünde süper durmuş bot olması ayrı bir özellik :)Kullanacak arkadaşlara hayırlı olsun.

Hayırlı satışlar...

İyi akşamlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5