İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Rap Tema Sorunu

RyShTu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet arkadaşlar yine ben yine bir başka sorun :))

siteme ilk defa wordpress kurdum. acemi işi,baya da hoşuma gitti.
kullandığım tema şu
http://wpmerkezi.wordpress.com/2010/04/11/wordpress-rap-portal-temasi/

şimdi size sorum şu,
bu temada albüm dışı mp3-son çıkanlar-son eklenenler-albümlerden mp3 diye bölümler var(yukardaki linke bakarsanız anlıyacaksınız.) şimdi ben burada dinletmek istediğim albümleri-mp3leri-son çıkanları-son eklenenleri nasıl göstereceğim. yani mesela bir yazıya etiket yazıyorsun ve o etiket bölümünde çıkıyor. ben bu bölümlerde nereye yazacağımı ne yapacağımı bilemedim :) şimdiden teşekkürler. yardımlarınızı bekliyorum.

Ekleme: temanın içindeki metin belgesinde şu bilgi yazıyor.
Sidebar'daki 2 sütünu editlemek için sidebar_left.php ve sidebar_right.php'yi editleyin.
bunları nasıl editlemeliyim?

RyShTu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
rss nasıl oluşturucağımı bilmiyorum. şöyle yapsam sorunla karşılaşır mıyım? temadaki index.php yi değiştirsem. şuan index.php de çok fazla kod yok ctrl+u kaynak kodları alarak kendime göre düzenlesem nasıl olur :) bunu anlatabilmişimdir inş :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5