İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WordPress resim yukleme eklentisi v3 + hizli, ayrica Ressim.net den linkleriniz olsun

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bir kac gun once ressim.net resim yukleme api portal scriptini paylasmistim. bu scriptde yuklenen resimler icin ressim.net sitesinde, yukleyen siteye link veriliyordu ki bugun bu islemi wordpress eklentisini kullanan kisilerinde hakettigini dusundum. Artik wordpress sitelerinizde kullandiginiz ressim.net wordpress resim yukleme eklentisi ile yuklenen her bir resim icin ressim.net den sitenize bol bol link alacaksiniz. Anlamanizi kolaylastirmak icin asagidaki videoyu hazirladim:
http://www.screenr.com/agA8

Goreceginiz gibi Hem alan ve trafik derdiniz olmuyor, hemde hizli ve pratik, zahmetsiz, Hemde sitenizin arama motorlarinda daha cabuk farkedilmesini saglayacaksiniz. Bunun hitlerinize dogru orantili bir etkisi olacagini dusunuyorum. Ressim.net de her gun yuklenen binlerce resim google tarafindan hizli sekilde indexlenmekte ve degerlendirilmektedir.

Neden diye soracaklar: Aslinda maddi veya manevi bir kazancimiz olmuyor, bunuda dusunmedik hic. Zaten 6 yildir amacimiz ucretsiz ve kaliteli bir hizmet ile kullanicilara kendimizi kanitlamakti. Bu yolda 3. adim olarak gordugumuz sey kullanicilar ile etkilesimi artirmak ki bunuda onlara daha ayrintili hizmet saglayarak yapmayi amacliyoruz.

Bunu yaparken site sahiplerinide dusunduk, kendimizi sizin yerinize koyduk. en iyi ve en faydali nasil olabilir dedik. Bunun icinde sitemiz uzerinden sizlere hakettiginiz COPYright yazisini vermeyi uygun gorduk. Ornek videoyu izleyin, daha net anlayacaksiniz isleyisiniz :)

Eklentiyi indirmek icin Buraya tiklayin.

APIkey almak icin buraya tiklayin. Bu sart, aksi taktirde yuklediginiz resimler icin sitenize ressim.net den link verilmeyecektir.

Eklenti hakkinda daha fazla bilgiye buradan ulasabilirsiniz. Kurulum, ornek demo resim, kullanim sekli v.s….

Oneri ve gorusler icin yorum kismini kullanabilirsiniz.

Kaynak: http://www.makaleci.com/wordpress-r...-ayrica-ressim-net-den-linkleriniz-olsun.html

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
ResimLerin nekdar barındırılacagı hakkında bilgi verseniz belki kullanan arkadaşlarımız olur

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ResimLerin nekdar barındırılacagı hakkında bilgi verseniz belki kullanan arkadaşlarımız olur

6 yildir sitemiz aktif, 6 yil once yuklenen resimlerde hala durmaktadir. Kullanim sozlesmesinde de belirttigimiz gibi belirli bir sure limit koymak bize gore sacma. hem yedeklemek hemde paylasmak anlaminda genis cercevede dusunuyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5