İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress RSS Bot

r4x

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar arkadaşlar dün gece otururken bir arkadaşımın isteği üzerine wordpress rss botu yazmaya karar verdim .. eğer siteniz wordpress ise ftp'nize upload edip
hedef linkteki yazıları otomatik olarak kendi sitenize aktarabiliyorsunuz ..

Fiyat : 10 TL
Ödeme Şekli : Operatorden Operatöre TL Aktarma Olabilir

Bu Cuzi Rakamla Sistemi Görmek ve satın almak isteyenler PM ile ulaşabilirler ..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
nerden çekiyor konuları, nasıl çekiyor

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Free leri pek işe yaramaz.
Ücretlisi var video, article vs. her biri için ayrı.

Mahkemelik olmak isteyen dener.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
oda güzel çabalama çal, çabalamadan huzura ermek gibi bir şey, bana kaç tane çaba göstermeden holding olan şirket gösterebilirsiniz ? her şey çaba ile olur içerik çekeceğine kendin yaz 1 tane ordan çekeceğin 1000 tane içeriğe bedeldir amaç satışı baltalamak değil amaç insanları bilgilendirmek

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
detaylı pm ve demo görme imkanımız var mı? ayrıca karşı sitede her yayınlanan aynı anda bize geçiyor mu yoksa bizim çalıştırdığımız zamanlarda mı çalışıyor? wp o matic den fazlası ne yani?

bir de Eif arkadaşım bir eklenti paylaşmışsın o konuda biraz yardım gerekiyor ilgili başlığa bir bakarsan sevinirim

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
detaylı pm ve demo görme imkanımız var mı? ayrıca karşı sitede her yayınlanan aynı anda bize geçiyor mu yoksa bizim çalıştırdığımız zamanlarda mı çalışıyor? wp o matic den fazlası ne yani?

bir de Eif arkadaşım bir eklenti paylaşmışsın o konuda biraz yardım gerekiyor ilgili başlığa bir bakarsan sevinirim

zubar dün cevaplamıştım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5