İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress sağ tarafa kayan reklam

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Merhaba arkadaşlar. Wordpress siteme sağ tarafa kayan reklam koymak istiyorum. Temalarda bazı işlemler yaptım ama kodlamalarda karıştığım yerler var galiba. Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa seviniim. Site adresim: www.indirherseyi.com sağ tarafa 120x600 boyutlarında ya da ona benzer reklam koyacağım

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Siten şuan ulaşılamaz durumda ama bunları bir dene istersen. Header.php dosyanda <body> altında kullanabilirsin.
Sol
<STYLE>
#fixed {
PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; LEFT: 10px; PADDING-BOTTOM: 10px; PADDING-TOP: 10px; POSITION: fixed; ; POSITION: expression("absolute"); TOP: 10px; ; TOP: expression(eval(document.body.scrollTop)+10); BACKGROUND-COLOR: lightblue
}
</STYLE>

<DIV id=fixed>
REKLAM KODU BURAYA GELECEK
</DIV>
Sağ
<STYLE>
#fixed2 {
PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; RIGHT: 10px; PADDING-BOTTOM: 10px; PADDING-TOP: 10px; POSITION: fixed; ; POSITION: expression("absolute"); TOP: 10px; ; TOP: expression(eval(document.body.scrollTop)+10); BACKGROUND-COLOR: lightblue
}
</STYLE>

<DIV id=fixed2>
REKLAM KODU BURAYA GELECEK
</DIV>

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
teşekkür ederim tekrar dener misniz sitede sorun yok. Bu kodları header a mı eklemem gerekiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5