İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Sağlık-Adsense Teması V.1.0 + Güncelleme Çıktı

SecurityCoders

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir arkadaşımın ricası üzerine giriştiğim Wordpress sağlık teması v1 sürümüyle sizlerle beraberiz :)
Ayrıca belirtmek istiyorum arkadaşımın gebelik sitesi için alacağım demesi üzerine renkleri bu şekilde seçtim,renkler değiştirilebilir yada değiştirilmeden daha çok bayanlar üzerine her türlü sitede rahatça kullanılabilir bir temadır.( dantel örgü,bayan sağlığı,çocuk sağlığı renkler değiştirilerek çizgi film teması olarak dahi kullanabilirsiniz.

Güncelleme dosyaları çıkarıldı ;
-Valid Xhtml hale getirildi
-Seo ayarları yükseltildi
-Tarayıcı arası kaymalar giderildi
-Resim dosyaları validate edildi
-Sidebar üstüne arama kısmı yerleştirildi

Not: Güncelleştirmeler ve üst sürümler önceden satın almış olan arkadaşlar için ücretsizdir.
Buyrun özellikleri ;

-- Valid Css
-- Valid Xhtml
-- Tema yönetim paneli ile tek sayfada tüm reklamları,linkleri sayaç kodlarınızı kontrol edin
-- Profesyonel reklam yerleşimi
-- Widget desteği
-- Seo dostu kodlama
-- Anasayfa ve kategorilerde geçişli manşet
-- Hızlı yüklenme özelliği
-- Hızlı indexlenme ( ilk kurulduğu sitede 1dk lık indexlenme hızı görüldü ) Edit : Temayı kurduktan sonra ilk alan sitenin hiti iki kat arttı :)
-- Facebookda paylaş, Sosyal imleme sitelerine kısayol butonları
-- vs. vs...

Fiyat ; 20TL
Tek Lisans 10TL
Tek kişiye tüm hakları ; 200TL
Ödeme Yolu ;
İşbank-Garanti-Ziraat-Paypal (18$)
Not ; Footer kısmında arka planla aynı renk görünmeyen bir adet link bulunur.Bu linki kaldırma ücreti ayrıca 10TL dir.
Temanın Çalışabilmesi İçin Sunucunuzda Ioncube Kurulu Olması Gerekir
Tema Demo Adresi ; www.annelikvegebelik.net
İletişim ;Msn-Email = [email protected]
Ayrıca unutmadan eğer benim Wordpress sitem yok kurmayıda bilmiyorum ama bu temayı illede alacağım diyorsanız Wordpress kurulum ücretsiz :)
Ayrıca wordpress kurmayı bilmiyorum temayı da beğenmedim birşeye benzemiyor ama yardım et kurayım derseniz yine yardımcı olurum :)
Temadan birkaç görüntü;
50560931.jpg

76029069.jpg

68046067.jpg

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Bu tem daha önce paylaşılmıştı yalnız :eek:lmadı:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5