İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Seo Çalışması Yapılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X

Xman

Misafir
Mevcut worpdress siteleriniz için uzun vadeli seo çalışması yapılır. Anlaşmalar 1 yıllık yapılacaktır, ücret pazarlıksız 600 liradır ve aylık 50 liralık ödemeler halinde olacaktır. Bu süreç içerisinde siteniz için iç ve dış her türlü seo çalışması tarafımdan yapılacak olup sitenizin analizi sonucu istediğiniz kelimede nereye gelebileceği tarafınıza en başta bildirilecektir. İlgilenen arkadaşalrın Pm lerini bekliyorum.

X

Xman

Misafir
Ana hatlar konuda yazıyor hocam, site adresinizi pm atarsanız yapılacak çalışmayla ilgili detaylı bilgi verebilirim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
çok pahalıymış, hayırlı işler

sncdnc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
msn adresini gönderirmisin hocam pm den görüşelim bana sağlam uzun süre çalışacağım biri lazım

X

Xman

Misafir
sncdnc, arkadaşımızla seo konusunda anlaşıldı, ilk ödeme alındı ve işe başlandı...

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Soneday, konuyu baltalamayınız. Madem böyle bir şey yapabiliyorsunuz, yeni konu başlatınız. Aynısının tekrarı görüldüğünde uzaklaştırılacaksınız.

Xman, hayırlı işler dilerim abi.

sncdnc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
xman ile çaşışmak ayrıcalktır 5-10 tl seo yapacaklar hiç yapmasın daha iyi kötü yahni yemek istemem :D

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yeni alınacak , ingilizce içerikli the best spinner ile yapılacak siteleri taslak halinde seo uyumlu hale getirebiliyor musunuz ?

X

Xman

Misafir
Sadece wp sitelere hizmet veriyorum, ingilizce yada Türkçe faketmez ;)

X

Xman

Misafir
Şu an için kontenjanım doldu :) yeni müşteri alamıyacağım bir süre, konu kilitlenirse sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5