İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress - SEO Optimizasyon - Tema - Eklentiler ve Google Çalışması...

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Merhaba
Wordpress şuan en çok kullanılan web sayfası sistemi olmasından kolayı ve kullanıcıların Wordpress'in gücüne güvenmesinden ve geliştirilmeye açık bir yapısı olduğundan Wordpress üzerine bir hizmet vermek istedim. Hem tecrübelerimden yola çıkarak hemde seo alanında yaptığım çalışmalardan kazandığım bilgileri wordpress üzerinden sizlere sunacağım. Bunu çoktan beri düşünüyordum, kısmet bugüneymiş.

Daha önce Kelime Bazlı Seo Çalışması (Garantili ve Bol Referans) - Hit Garantili Seo Danışmanlığı Buralardan bir çok arkaşımızın seo işlerini yaptık ve verim aldık.

Neler yapacağım;
- Wordpress'i sitenize kuracağız
- Wordpress temalarından birini kuracaz
- Gerekli Eklentileri kuralacaz ve düzenleyecez

Buraya kadar standart kurulum ve düzenlemeidi. Asıl iş bundan sonra başlayacak.

- Wordpress'in SEO Optimizasyonunu yapacaz
- Konuların hızlı indexlenmesi için çalışma yapacağız
- Backlink sağlanacak, sosyal imleme sitelerine eklenecek, sitenizi tanıtılacak vs...
- Wordpress'te açtığınız konulardan en iyi nasıl hiti alabileceğinizi söyleyecez ve uygulayacaz
- Wordpress yapısıyla Google İmages'ten (Görsellerden) hit almak için çalışacağız, bilgileri sizinle paylaşacaz
- Wordpress sitenizin hızlı olması için çalışma yapacaz

Çalışma Ne Kadar Sürecek?
- Site kurulum, eklentiler ve düzenleme, istenirse bir günde bile bitirebiliriz. 2 günde bitirip sorunsuz teslim etme taraftayım. Diğer çalışmalar ise 5 iş günü içinde siteye uygulanıp ve site sahibine gerekli bilgiler istenirse rapor halinde hazırlanıp sunulacaktır ya/da msn üzerinden birebir uygulamalı paylaşılacaktır.

Bu Çalışmaları Hazır Wordpress Sitemde de Uygulayabilirmiyiz?

-Tabikide uygulayabiliriz. Fiyattan düşürülecektir.

Çalışma Bana Ne Gibi Fayda Sağlayacaktır?
- Hiç bir şey yapmadan; herşeyi hazır bir web sitesi
- Google ile %100 uyumlu, Full Optimizasyonlu
- Hızlı indexlenen konular
- İleriye dönük yüksek hit alabilme olanağı
- Hızlı gezilebilen web sayfası
vs...

Bu Çalışmanın Maliyeti Nedir?
Çalışmadan herkesin faydalanması için maliyeti min. olmasını özen gösterdik; 120 tl

Ödeme: Türkiye İş Bankası (EFT - Havale), Ziraat Bankası (EFT - Havale), Şans Oyunları, PTT Havale.
İletişim: Tel: 0541 739 56 34 (Vodafone) (Telefon kapalıysa PM'le telefonunuzu bırakın size ulaşırım) - Messenger'de çok fazla kişi ekli olduğu için PM'le isteyiniz. Referanslar için PM isteyiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5