İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Seo Uyumlu Dizi Film Teması Uygun Fiyat İle Sizlerin Huzurunda

Nunogomes

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
6HP VİDEO TEMA
6HP Ve Tren2011 İşbirliğiyle

Tema fiyatı 10 $"dır

Referanslarımız: www.dizineti.com
www.diziizlepaylas.com

Ödeme: Paypal (Üyelerin profil ve itrader'ları incelenecek, öyle satış yapılacaktır)

Demo: www.sinemadizifilm.com

İletişim: Özel mesaj veya [email protected]

DİKKAT: Mevcut satışta olan temamız kişiye özel Domaine Lisanslama Yapılarak Satış"da olacaktır."mareze Düşmemesi adına" Temayı satın alan kişi"nin +3 Domainine lisanslama hakkı tanınmaktadır."ÜCRETSİZ"

108fj38.jpg

1. Tüm tarayıcılarda destekli olup tema XHTML ve CSS 2.1 standartlarına uygun olup hiçbir hata bulunmamaktadır.
2. Sidebar bölümleri alıcının isteğine göre tarafımızdan düzenlenebilir ve yeni kodlamalar eklenilebilir olup, özel seçilen kategoriye ait son konular, kategoriler, yorumlar, toplam sayısal değerler ekli olarak verilmiştir.
3. Özel alan ile konu resmi belirleme sistemi olup, resim eklenmediği takdirde otomatik "resim" eklenmektedir.Tüm resimlere otomatik olarak title ve alt etiketleri otomatik olarak eklenir.
4. Video izlenme sayısı ve video içeriğinde Part sistemi (Sayfalama) eklendi.
5. Video öncesi reklam özelliği, partlar arası geçiş yapılırken reklamın tekrar çıkması ve tema üzerinde tıklama değerleri yüksek kısımlara reklam kodları eklendi.
6. Anasayfada konulara göre içerik gösterimi veyahut populer,en çok izlenen ve son eklenen gibi içerik gösterimi eklendi.
7. Sistemin hızlı çalışması için kodlar üzerinde bir çok cache uygulaması yapıldı, temanın hızlı çalışması sağlandı menü sistemleri geliştirildi.
8. Video izleme sayfasında benzer konular kodu yazıldı ve sadece o anki izlenen başlık ile ilgili konuların çıkması sağlandı.
9. Google optimizasyon için özel tasarım ve kodlama yapılmıştır.
10.Wordpress sistemi için gerekli seo ayarlamaları ve tema optimizasyonu yapılmıştır.
11.İsteyen arkadaşlara 5-6 ay kadar Hosting hizmeti ücretsiz olarak verilecektir.
12.Tema aktif edildiğinde wordpress ayarlar menüsünde theme setting kısmında ilgili sistem ayarlamalarına bakabilir.Özel değişiklikler için bilgileri öğrenebilirsiniz.
13. Tema siteye giren kişilerin gözünü yormaması için farklı bir fon kullanılmıştır.Bunun yanısıra isteğe göre her türlü renk değişimi ücretsiz yapılacaktır.

Nunogomes

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Çok yakında tema satış sitemizi açıyoruz.Artık direk oradan alabileceksiniz.

Sağlık
Film - Dizi
*dult
Oyun
Portal
Kişisel
Kurumsal
vs.

Hepsini yapmaya çalışacağız.

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş isteğe özel tasarım yapıyormusun? Bana bu tür dizi teması lazım cbsoft.org/wpvideo burda bi arkadaş yapmış 25tl ye satıyor ama günlerdir kapalı pmlere cevap vermiyor burdaki gibi dizi teması farklı renklerdede olabilir aynen bu tür wp tema yaparsan alıcıyım msn bende ekli

Nunogomes

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
kardeş isteğe özel tasarım yapıyormusun? Bana bu tür dizi teması lazım cbsoft.org/wpvideo burda bi arkadaş yapmış 25tl ye satıyor ama günlerdir kapalı pmlere cevap vermiyor burdaki gibi dizi teması farklı renklerdede olabilir aynen bu tür wp tema yaparsan alıcıyım msn bende ekli

Bütçenizi belirtirseniz yardımcı olabiliriz.

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bütçem 20-25 tl arası ama yaparsan böyle bişi satışa koyarsan sadece bana değil birçok kişiye satarsn tema çok güzel ve herkez böyle bişey aryor!

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alıcıyım ama acil yapılması gerek sitem haftalardır tema yok diye boş duruyorum biran önce yaparsanız güzel olur özellik: seo bakımından zengin, google dostu, etiket vs, part, şuanda izlenen diziler, oylama face vs paylaş, gelişmiş özellikles olsun bide siteye 3 kategori başlığı eklicem ona göre yeni diziler, eski diziler, show programları bunlarada yer düşünürsün dostum tema profesyonel kullanışlı olursa sevinirim kaç güne bitirirsin? Çünkü bana acil lazım.

Nunogomes

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
alıcıyım ama acil yapılması gerek sitem haftalardır tema yok diye boş duruyorum biran önce yaparsanız güzel olur özellik: seo bakımından zengin, google dostu, etiket vs, part, şuanda izlenen diziler, oylama face vs paylaş, gelişmiş özellikles olsun bide siteye 3 kategori başlığı eklicem ona göre yeni diziler, eski diziler, show programları bunlarada yer düşünürsün dostum tema profesyonel kullanışlı olursa sevinirim kaç güne bitirirsin? Çünkü bana acil lazım.

Tamam en kısa sürede teslim edeceğim.İki günümü alır tema işi. :cool:

Diğer özel mesaj gönderen arkadaşlar mesajlarınız cevaplanmıştır.

Nunogomes

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6

serkanixtr

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
1 adet satın alınmıştır arkadaş gayet güzel ilgileniyor teşekkürler:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5