İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Seo (wp Seo )

_SeCReT_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba Arkadaşlar Bugunkü Makalemde Sizlere Wordpress Seo Hakkında Birkaç Bilgi Paylasacagım. Bildiğimiz Üzere Seo (Search Engine Optimization) Türkçe Karşılıgı ise Arama Motoru optimizasyonu dur.

Seo Neden Yapılmalıdır ? : Seo Google Aramalarında Belirlediğiniz Kelimelerde Üst sıralara Çıkmak için Yapılmalıdır.

Seo için Güzel Bir kaynak Google Dır. Alttaki Linkteki Yazıları Mutlaka okuyun.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Wordpress Kalıcı Bağlantı Ayarları

Wp Admin panelimizden Ayarlar Bölümüne Giriyoruz Oradanda Kalıcı Baglantılar Linkine Tıklyıoruz Ve Resimdeki Gibi Özel Yapı kısmına istediğiniz Kodu Yapıstırıyorsunuz.
http://www.3tt.org/wp-content/uploads/2010/05/kal%C4%B1c%C4%B1-baglant%C4%B1lar-copy-150x150.jpg

/%postname%.html
örnek: 3tt.org/konuadi.html

/%year%/%postname%.html
örnek: 3tt.org/2009/konuadi.html

/%postname%.eto
örnek: 3tt.org/konuadi.eto

/root/%postname%.eto

örnek: 3tt.org/root/konuadi.eto

/root/%postname%/

örnek: 3tt.org/root/konuadi/
All in one seo pack eklentisi!
Wordpress Seo (wp Seo )
Published on Salı, Mayıs 4, 2010 by admin
Yorum Yok ↓

Merhaba Arkadaşlar Bugunkü Makalemde Sizlere Wordpress Seo Hakkında Birkaç Bilgi Paylasacagım. Bildiğimiz Üzere Seo (Search Engine Optimization) Türkçe Karşılıgı ise Arama Motoru optimizasyonu dur.

Seo Neden Yapılmalıdır ? : Seo Google Aramalarında Belirlediğiniz Kelimelerde Üst sıralara Çıkmak için Yapılmalıdır.

Seo için Güzel Bir kaynak Google Dır. Alttaki Linkteki Yazıları Mutlaka okuyun.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Wordpress Kalıcı Bağlantı Ayarları

Wp Admin panelimizden Ayarlar Bölümüne Giriyoruz Oradanda Kalıcı Baglantılar Linkine Tıklyıoruz Ve Resimdeki Gibi Özel Yapı kısmına istediğiniz Kodu Yapıstırıyorsunuz..
Wordpress kalıcı baglantılar

Wordpress kalıcı baglantılar

/%postname%.html
örnek: 3tt.org/konuadi.html

/%year%/%postname%.html
örnek: 3tt.org/2009/konuadi.html

/%postname%.eto
örnek: 3tt.org/konuadi.eto

/root/%postname%.eto

örnek: 3tt.org/root/konuadi.eto

/root/%postname%/

örnek: 3tt.org/root/konuadi/
All in one seo pack eklentisi!

Bu Eklentiden Vazgeçmeyi düşünmüyorum :) 3tt.org dada All in seo pack eklentisi kullanıyorum Ve Hepinize Tavsiye Ediyorum Arkadaşlar
all-in-seo-pack.jpg

Wordpress Hızlandırma

Wordpress Seo da Wordpress sitemizin hızlı olması lazım Google botları Hızlı siteleri Sever Ve çabuk dolaşım yaparak Sitesiniz Daha Hızlı bir biçimde indexlenmesini Sağlar Tabi Bu Hız Kullanıcılar içinde olumlu yönde bir etkileşim yaratır.

Kaynak: Wordpress Seo

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5