İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress şık işleriniz için

b4nN3dX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar wordpress çalışmalarınızda yardımcı oluyorum
Elimdeki özel ve güzel temaları sizin sitenize entegre edip sorunsuz sekilde iade ediyorum.Kullanımı için de size bir text dosyası hazırlıyorum.
Sizin için kullanabileceğim temalardan örnek vereyim.
Blognews Teması
Örnek sitem
Tema Demosu
Journal Teması
Örnek Sitem
Tema Demosu
Beeb Teması
Tema Demosu - seçeneklerden thebeeb theme seçin.
Playmaker2 Theme
Tema Demosu - seçeneklerden playmaker2 theme seçin.
Vanity Teması
Tema Demosu
Newspaper Teması
Örnek Sitem
Tema Demosu
Su an için her siteye uyabilecek olarak ayarladığım temalar bunlar. Eğer elimde şu tema var derseniz onu da sizin için hazırlarım. Fakat bu temaların hepsini ücretli satın almanız gerek.
Temaların herbirini sitenize : 30 TL'ye kuruyorum.
Derseniz benim sitem var ama wp bilmiyorum bana hem wordpress kur ekletilerini ayarlarını seo ayarlarını yap hem de bu temalardan birini kur: 50 TL'ye yapıyorum.
Ben de bir şey yok sen her seyi hazırla derseniz: İstediğiniz bir domain 250 mb hosting 15gb trafik özellikli her şeyiyle hazır siteyi 100 TL'ye yapıyorum.
Fiyatlar uygundur. Zaten temaların tanesi 50 60 TL bunu unutmayın.
İletişim için PM atın yada [email protected] MSN adresimi ekleyin.Hepinize kolay gelsin

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bahsettiğiniz temaların lisanslarını da siz kendiniz mi alıyorsunuz, yoksa o lisanslar için müşteriniz ekstra ücret mi ödeyecek?
Yoksa "Ne lisansı, lisans da kimmiş!" mi diyorsunuz?

b4nN3dX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu temalardan cogunu ben para vererek aldım, tabi ben lisans verememe.

isteyen lisans almak isteyen temayı alsın, ben 10 liraya kuruvereyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5