İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Site Google Sorun

Webteyiz.Biz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
İyi Günler Arkadaşlar. Wordpress Altyapısındaki Sitemin Hiti %90 Düştü. Önceleri Her Konumda Googlede İlk Sırada Çıkarkan Şuan Ya Hiç Çıkmıyor Yada 4-5. Sayfada Çıkıyor. Site Temasını Değiştirmiştim Acaba Ondan mı Oldu Dedim Ama Eski Temayı Tekrar Etkinleştirdim Ve Bi Farklılık Olmadı Sizce Sebebi Nedir. :peh:

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Google dalgalamanları olabiliyor , eski temanıza eğer seo ile ilgili birşeyler entegre edildiyse onlar gitmiştir.Google o yüzden yeni temaya göre uyarlamıştır.Siz eski temaya döneli ne kadar süre oldu ?

Webteyiz.Biz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
5 Gün Önce Yeni Temayı Kurdum 1-2 Gün Hiçbir Sorun Yoktu Ondan Sonra Hitler Çok Fazla Düştü. Eski Temayı Etkinleştirdim 1-2 Durdu Bu Şekilde Baktım Bi Değişiklik Yok Sonra Tekrar Yeni Temayı Etkinleştirdim Ve Şuan Yeni Tema Mevcut...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5