İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress Site İslatisliklerim iyi ama okuyucum yok neden ?

ReoxKinq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
www.tekno-hayat.com web sitem var bu sitemde teknoloji haberleri ve türkiyede olup biten güncel haberleri paylaşımını yapıyorum site islatisliklerim şöyledir​

Alexa:
Dünya: 2,920,310
TR: 17,931
İndexlenme İslatislikleri:
Google Indexi:333
Google Görsel Indexi: 133
Bing Indexi: 1
Site Oluşturma Tarihim: 03 Mayıs 2011

bu istatistiklere rağmen sitemde bi türlü okur yok lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim. baclink aldım 3000 bin blog bi faydası olurmu siteme şimdiden tşk ederim herkeze.
tekno-hayat tekno-hayat.com teknohayat

ReoxKinq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istalistikler çokta parlak değil normaldir bence

niyeki kardes bu günkü islatisliklerim

Alexa:
Dünya: 2,880,241
TR: 17,531
İndexlenme İslatislikleri:
Google Indexi:515
Google Görsel Indexi: 139
Bing Indexi: 1

bence indexlenmelerim cok iyi gidiyor 10 saat içinde indexleniyor ama bi türlü okuyucum yok bi yardım ederseniz sevinirim

Kalemm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Siten daha yeni index in filan da yeni siteye göre normal sabırlı davran orjinal post kas zamanla faydasını görürsün.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sitenin konusuna göre, hedefli reklam ver, büyük oyna

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ayrıca reklamın iyisi kötüsüde olmaz,
webrazziye gir konu kas

noy: retro çıkışa gel

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Çok okuyucu için sık ve iyi yazmak gerekiyor.Blog yazısı okunmak için okuyucuyu eğlendirmeli eğitmeli yada aydınlatmalı.Sık ve iyi yazdığınız sürece okuyucu konusunda sıkıntınız olmaz.Yazılarınızı kendiniz mi yazıyorsunuz,yoksa alıntı mı yapıyorsunuz? Teknoloji çok genel bir başlık,teknoloji ile ilgili daha niş bir başlık seçmeyi düşündünüz mü? daha başarılı olabilirsiniz.Örneğin iphone
Ayrıca tweetlerinizi kapatmışsınız,okuyucu kazanmanın en iyi yollarından birisi,bence açın.Sitenizin promosyonu için faydalı olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi