İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

wordpress siteler arası seo yarışması

X

Xman

Misafir
WpTürkiye tarafından düzenlenen wordpress seo yarışması başlamıştır, sitenizi yarışmaya kaydetmek ve çalışmalara başlamak için acele edin. Detaylı bilgi : www.wpturkiye.net

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi sitende düzenlediğin bir yarışma bu, başlıkta Wordpress'in yarışmasıymış izlenimi vermen yanlış kanımca.

X

Xman

Misafir
Kendi sitende düzenlediğin bir yarışma bu, başlıkta Wordpress'in yarışmasıymış izlenimi vermen yanlış kanımca.

woedpressin yarışması diye bir ibare kullanmadık wordpress siteler arası seo yarışmasıdır kendi sitemde düzenleme diye bişeyde yoktur ne sloganda sitemin adı vardır nede sitemin linkinin eklenme zorunluluğu vardır. Konu hakkında yorum yapmadan önce bilgi sahibi olursanız sizin açınızdan daha faydalı olur.Saygılarımla.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wordpress siteler arası seo yarışması

"woedpressin yarışması diye bir ibare kullanmadık"

ibare demedim, izlenim dedim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
başlıktaki yanlış anlaşılma düzeltilti sanırım tartışma biter:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5