İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Siteler İle Kazanmanın Yollarını Anlatan E-BOOK+Hediye10TL

ardasn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Uzun senelerden beri internet sektöründeyim ve bildiklerimi artık herkesle paylaşmaya karar verdim. Sizler için internette kalıcı başarıyı Wordpress ile sağlamanın yollarını "Wordpress'le Kazanmak" adlı e-bookta anlattım.

Bu kitap sayesinde gelirsiz sitelerinizden kazanç sağlayabilir, sıfırdan site açarak gelir elde edebilirsiniz.

Kitabı aldıktan sonraki aydaki günlük kazanç:

8pshc.jpg

Kitap hakkındaki yorumlar:

Kitabı baştan sona kadar okudum.

Öncelikle gerçekten güzel bir e-book olmuş ki gerek imla hatası olmaması gerekse düzenli olması insanın okudukça okuyası geliyor.

Kitapta sektörlerden wordpress ince ayarlarına kadar yer verilmiş ve özellikle yeni başlayanlar kazanç sahibi olmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir E-Book

Saygılarımla.

Kitabı bende inceledim. Gerçekten basit ve net olarak ne yapılacağı bahsedilmiş. Konu hakkında bilgi sahibi olanlardan çok yeni başlayanlar için güzel bir kaynak.

E-Book İçeriği:

-Niche İngilizce ve Türkçe Kelimeler/Sektörler
-Niche Kelime Bulma Yöntemleri
-Domain Nasıl Seçilir
-Olmazsa Olmaz Eklentiler, Kurulum ve Ayarları
-Tema Seçimi ve Editlemeleri
-İdeal Reklam Yerleşimi
-Gelişmiş Güvenlik Ayarları
-İçerik Nasıl Girilir
-Organik Hit Kazanma/Arttırma
-Sosyal Medya Kullanımı
-Alexa'nın Önemi ve Alexa Düşürme
ve daha fazlası bu e-bookta.

15 sayfa uzunluğunda olan bu e-book herkesin anlayabileceği dilde olup herkesin bilmediği bilgileri içermektedir. Eğer bir site açmayı planlıyor, ya da wordpress siteniz var ama kazanamıyorsanız bu e-book tam size göre.

Kitapta wordpress sitesinin sıfırdan nasıl ayarlanacağı anlatılmakta fakak, site sahibi olanlar için de sonradan yapabilecekleri faydalı işlemler bulunmakta.

Kitapta anlatılanlar sayesinde daha kaliteli ve başarılı bir siteye sahip olabilir, böylece daha çok kazanabilirsiniz.

Ayrıca bu kitabı alana diğer kitabım olan E-Book: Adsense Almanın En Yeni Yolu %100 Onay kitabını da ücretsiz olarak hediye edeceğim. Bu kitap sayesinde de eğer bir adsense hesabı sahibi değil iseniz kısa sürede nasıl sahip olabileceğiniz anlatılmaktadır.

Kitap ücreti: 30TL

KAMPANYA

KISA BİR SÜRE İÇİN HEDİYESİ İLE BİRLİKTE KİTABIMIZ SADECE 10TL

Not: Referans amaçlı ücretsiz vermiyorum.

Umarım herkes için hayırlı olur.

İletişim: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5