İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Sitelere Gerçekçi Çözüm

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Merhaba Arkadaşlar,
İndekslenmeyen ya da çok geç indekslenen wordpress siteleriniz mi var?
Veyahut siteniz istediğiniz kelimede hatta kendi kelimesinde bile istediğiniz yerde değilmi ?

O zaman doğru konudasınız :) Çözüm oldukça basit ve sadece 50 lira...

İş Süresi: 2 Hafta
Ödeme Yöntemleri: Paypal, İş Bankası, Finans, vs :)

Yapılacak İşlemler*;
Gerekli eklentilerin kurulması -kurulu ise yeniden uyarlanması işlemi-,
Özel birkaç eklentinin kurulması işlemi,
İndekslenmeyi engelleyen nedenlerin bulunup çözüme kavuşturulması,
Backlink işlemleri,

* = Uzatmak istemiyorum yapacağım işlemleri tek tek yazamayacağım :) Ancak istenirse yaptıklarımı rapor halinde sunuyorum.
Notlar:

a) Siteye uygun yeni link yapısı oluşturulacaktır. Bundan ötürü ilk başta indekslerde azalma olması normaldır. Ancak bu işlem sitenizi istediğiniz kelimede daha hızlı yükseltmemizi sağlayacak adımlardan sadece biri olacaktır.

b)Eğer iş süresi sonunda gerekli performans sağlanmazsa 2 haftalık ek süreç başlayacaktır.

c) Şu an bu yaptığım/yapacağım işlemler wordpress için geçerlidir. Kendinize ait veya farklı bir cms ile ilgili talepte bulunmak için ö.m gönderebilirsiniz.
Fiyat istekler doğrultusunda güncelenecektir. Kalkıp "oyun" kelimesi için bu fiyatı ve bu kadar süreyi istemezseniz sevinirim :)

Yazacaklarım bu kadar, eksiklerim gördükçe güncellemek isterim. Konu ile ilgili sorularınızı yöneltirseniz sevinirim.

İyi Çalışmalar,

Güncelleme:
Eğer iş başarısız olursa link için harcanan ücretler dışındaki meblağ geri ödenecektir. İş başlangıcında ücretin yarısı peşin olarak alınacaktır.

Tekrardan İyi Çalışmalar,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5