İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Sitemde Önemli Bir Sorun! [Soru]

siyahh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar;

Sitem bundan 1 hafta önce Yahoo! da zararlı site olarak algılamıştı.AltaVista'da bu şekilde algıladı ve hala devam ediyor.Sitemde şu anda İframe kodu yok(eklentileri vs... sildim.) ancak size bir kaç soru sormalıyım yanıtlarsanız memnun olurum :)

1-Yahoo ve AltaVista'da neden böyle görünüyor olabilir? Bir sıkıntı oluşturur mu?

2-İframe kodların All İn Seo paketi var.Ama sonuçta onun yönlendirme yapması gerekiyor.Çünkü (Ping o Matic'e bağlanıyor hızlı indexletirken).

3-Ayrıca All İn Seo ve FB Like(Facebook Beğen) Eklentileri benim için önemli eklentiler.Ama 2 eklentidede İframe kodu var.FTP den fln sildim.Şu anlık kurulu değiller.Ama bana gerekliler.Ne Yapmam lazım?

4-Sitede İframe dışında Yahoo'da vs... böyle görünmesinin başka sebepleri var mıdır?

Önerilerinizi Bekliyorum...????

NOT:Sitem şu anda Google ve Bing'de zararlı site olarak gösterilmiyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5