İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Sorun

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar yakın zamanda natrodan host aldım.. Ftp ile siteme bağlanarak www dizinine wordpress kurdum. herşey gayet normal ilerliyor fakat wp kurulumu bittiğinde siteadı/wp-admin sayfasına girebiliyorum ama sitem acılmıyor.. yani siteadı.com acılmıyor? bu nedendir nasıl düzelir?

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
www dizinine yüklemem sorun teşkil edermi? gerçi wp-admin paneli acılıyor ama site görüntülenmiyor sadece.. -yani public_html klasörü yoktu o yüzden buraya kurdum-

birde bu www klasörünün içini komple nasıl silicem??

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
www dizinine yüklemem sorun teşkil edermi? gerçi wp-admin paneli acılıyor ama site görüntülenmiyor sadece.. -yani public_html klasörü yoktu o yüzden buraya kurdum-

birde bu www klasörünün içini komple nasıl silicem??

public_html ile www dosyaları aynı zaten , site adresini yazarmısın birde ben bakayım

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kadef.com site adresi sunucumda public_html yok zaten bende www'ye kurdum o yüzden..

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hayır ftp'de filezilla aracılığıyla kurdum ama daha öncesinde hazır site aracı ile denemiştim eski bir sürüm gayet net çalışıyordu..Şu www klasörününün içini komple boşaltabilsem 2.9 3.0 sürümlerini deneyeceğim ama kaldıramıyorum...

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sanmıyorum şimdi öncelikle şunu belirtmeliyim ki bir daha NATRO'dan host almam. hazır site kurulumu vardı ordan sorunsuz bir şekilde wordpress 2.6 yı kuruldu ve kullanıma hazırdı. ben sonra ftpden 3.1'i yükledim üstüne ve durum bu hali aldı.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
konu dışı olarak yazmak istiyorum
Kadef nedir?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5