İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress SuperPopup / Mutlaka Deneyin :)

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Son zamanlarda çoğu sitede karşılaştığımız ekranın kararıp sayfa beğenisi veya benzeri şeylerin çıktığı popup eklentisi SuperPopup.
Kurmak için indirdiğiniz Rar Dosyasındaki klasörü wp-content/plugins dizinine atıp Panelden; Eklentiler » Pasif Eklentilerden aktif hale getirmek.Veya daha kolay yönem olan Eklentiler»Yeni Ekle»Yükle seçeneği ile RAR dosyasını yüklemeniz yeterli.

Status: Eklentinin, etkin olup olmayacağını seçiyorsunuz.
Paths inclusion/exclusion: Popup pencerenin, hangi sayfalarda açılacağını seçebiliyorsunuz.
Show the popup: Popup pencerenin günde bir kişiye kaç defa gösterileceği seçeneğidir.
Popup content load mode: Bu kısımda, açılan pencerenin içerisinde sizin belirleyeceğiniz bir linkin mi, yoksa yazı editöründen yazacağınız bir yazının mı gözükeceğini seçebilirsiniz.

Screenshot_1.png

Eklentiyi İndir

Resim Usluer.net'den alıntıdır :)

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
+rep veremedim. Onun yerine beğendim. Güzel eklenti :harika:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5