İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress tabanlı sitem için öneri ve yorumlarınızı istiyorum?

schadow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar çok uğraşarak bikaç arkadaşın yardımıyla iyi bir iş ortaya çıkardığımızı düşünüyorum.ama siz değerli arkadaşların "sitende şu olsun bu olursa şöyle olur"larına ihtiyacım var.

Değerlendireceğiniz site linki

tahsn85

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Logo ve menüdeki mavi renk tonunu biraz daha soluklaştırabilirsin göze çok batıyor.

Tövbe]{aR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tema Renklerii değiştirmelisiniz mavi göze cok bakmış deniz mavisi yada daha acık renkde yapabilirsiniz. yazıipinide değiştirin derim.

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
<meta name="description" content="Diş Hekimi, Diş Doktoru, Çocuk Diş Hekimi, Nöbetci Diş Hekimi, Diş Estetiği, Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğiniz" />
<meta name="keywords" content="Diş Hekimi, Diş Doktoru, Çocuk Diş Hekimi, Nöbetci Diş Hekimi, Diş Estetiği, Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğiniz" />

Bence "description" gözden geçirilmeli. Siteyi bir iki cümle ile anlatan bir ifade yer almalı diyorum. Tekrar eden kelime ya da kelime gruplarının faydalı olduğunu düşünmüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5