İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress taktikleri

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhabalar;
Öncelikle bu yazımı okuyunuz; http://www.webmastersitesi.com/goog...nde-google-ve-alexada-yukselsin-new-post.html

Şimdi sizlere kaleminizin gücüne göre hit taktiği vereceğim çok işe yarar!

1.Aşama: Özgün Olun!
Kopyala yapıştır yapmayın hiç bir zaman! Hem emek hırsızlığı olur hemde vakit kaybı google amcamız ve insanlar sürekli aynı yazıları görmekten sıkılırlar biraz özgünlük katın olaylara "Mısır da devrim oldu mübarek indirildi" yazmak yerine "Abi mübarek sürekli yolsuzluk yapıyordu halkı eziyordu cumhuriyet olmadan bu iş yürümezdi ben demiştim" gibi cümleler yazın yani robota bağlamayın özgün olun anam özgün!

2.Aşama: Tag(Etiket) Bilgisi

Google'ın Dikkatini çekmek istiyorsunuz düzgün tag yapacaksınız anacım bak demedi demeyin. Aklınıza ne geliryorsa basın etiketi basın etiketi biraz farklı etiket girin ama çok girin! "Mısırda devrim" çok banel milyonlarca adres çıkar google'da siz ne diye tag atacaksınız "Mısır mutluluğa kavuştu" gibi gene yaratıcılık istiyor

3.Aşama: Konularınız
Konularınız güncel olsun; olmasın demiyorum... Ama birazda size özgü şeyler paylaşın grafik olarak "Fırından yeni çıkan rütbeler" diye başlık atarak konunuza başlayın yorum katın yine. size özgün çalışmalar veya anlatımlar paylaşın.

Kısacası;
Wordpress'de hit almak veya tutulmak istiyorsanız yazılara yorum katmanız ve özgünlük yaratmanız gerekir.

İyi günler Dilerim // Rafet ÖZAY

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5