İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress`teki footer linklerini kaldirma

burocknroll

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bu sitede yeniyim ve gercekten emek verilerek guzel seyelr paylasiliyor. 2 hafta once yeni bir site yaptim ve wordpress kullaniyorum. Wordpress`in kendi sitesindeki temalar hosuma gitmedi ve bir siteden indirdim.Ama footer`da 4 tane link var ve bunlari silince sitede calismiyor. Bu linkler siteye herhangi bir zarar verirmi? Eger kaldirma imkani varsa yol gosterirseniz cok sevinirim!

www.spandinavia.com

Tesekkurler

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Temanın kime ait olduğunu / tasarlandığını gösteren linki kaldırmak etik değil. Ancak itiraf etmek gerekirse 4 link ile biraz aşırıya kaçılmış.

"Powered by WordPress | Designed by: Free Web Space"

Bu link kalmalı bence ama diğerlerini silmek istersen yardımcı olmaya çalışırım?

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Linklerin gittiği siteleri bir inceleyebilirsin. Eğer kötü bir içerik barındırmıyorlarsa sitene zarar vermezler.

Tema yapımcıları bedava dağıttıkları tema için bazen ücretli sponsor buluyorlar. Belli bir ücret karşılığında sponsor olanların linklerini temaya ekliyorlar. Bu alınan ücretler o kişilerin bedava tema yapıp dağıtmalarını sürekli kılıyor. Çoğunlukla kötü sitelere giden linkleri kabul etmezler.

Dediğim gibi, linklerin yönlendiği sitelerde kötü bir paylaşım yoksa senin sitene bir zararı dokunmaz bu linklerin.

burocknroll

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklisin dostum, dizayn kime aitse onun linkini kaldirmak zaten hirsizik olur. senin dedigin gibi yapalim footer linkini. istersen orjinal temayi yollarim bakarsin. yada buna benzer baska bir tema bulmam lazim. bana yardimci olursan sevinirim dostum.

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Msn, mail vs sana ulaşabileceğim bir adres gönderebilirsin. Dediğim gibi, yapabileceğim bir şey ise yardımcı olmak isterim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5