İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Tema Denemesi-1 AYT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tasarimkaptani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapmak İçin Birazcık Js Çaldım Umarım
Beğenilir

Link :
herhangi bir yere kurup canlı ya da resim olarak demo adresini konuyu raporlayarak bize ulaştırınız

VirüsTotal :
https://www.virustotal.com/file/ebe...c8283b95979318e73e7ec154/analysis/1350479474/

Temadan Resimler :
Bu Kısım İndirilme Oranını Yükseltmek İçin
Kaldırılmıştır ...

Not : Dema Koyabilecek Bi Arkadaş Varsa Çok Sevinirim
Not : Sade Olduğu İçin SEO Uyumludur ...
(Denenmiştir)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
resim koymalısın, yeni üye olunmuş, dosyanın içinde zararlı kod olmadığına beni inandıramazsın, inanmam, ya resmi koy ya da konuyu kapatalım

tasarimkaptani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle resim olmamasının nedeni indirme SAYISINI artırmak içindir ..

2.cisi .. Virüstotal koydum daha napayım ? İnanmazsan senin bileceğin iş .. Şuanda Aynı konu Ayyıldız Tim Forumunda Onaylandı .... Size yalan söyleyecek halim . Yok .. En olmadı inanmıosan indir , dene .. Ben bu tür konularda yalan konusmam ...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Öncelikle resim olmamasının nedeni indirme SAYISINI artırmak içindir ..

2.cisi .. Virüstotal koydum daha napayım ? İnanmazsan senin bileceğin iş .. Şuanda Aynı konu Ayyıldız Tim Forumunda Onaylandı .... Size yalan söyleyecek halim . Yok .. En olmadı inanmıosan indir , dene .. Ben bu tür konularda yalan konusmam ...

Forum kurallarına göre, resim yada demo eklemek zorundasın. Fakat onu geçtim. Resim yada demo olmazsa, daha fazla indirileceğini nerden çıkardın? Kim söylediyse ya bu işi bilmiyor yada yalan söylemiş. Kimse görmediği birşeyi indirmez. Şimdi AYT ile burayı bir tutma. Orası farklı bir kulvar. Orayı bende çok severim. Fakat orasının içeriğiyle burasının içeriği bir değil. Virüs yoktur doğrudur. Fakat burası bir webmaster forumu. Bu sebeple resim yada demo koyman, her zaman senin avantajınadır.

tasarimkaptani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuan Kendi Sitem ve Kendi Temam İle Yarışmaya Katılacağım ... SEO Yarışması ... Bu yüzden kendi siteme demo kurmuyorum , bunun dışında subdomain ile ekleyebileceğim , bildiğin bir site var iste ekleyeyim.. Wordpress.com izin vermiyor dışarıdan tema eklemeye .. Resimleride kaldırmamın ASIL nedeni . Neredeyse AYT'ye ait bir projeyi gün ışığına çıkartacaktım ... GÖKHAN komutanım uyardı bende kaldırdım .. Bunun dışında beni bilen bilir , virüsde , trojanda başka bşeyde yok dosyada ... İndirseniz sevinirim , indirmezseniz siz bilirsiniz ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5