İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Tema Dil Dosyası Problemi (FTP)

Ritualist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle merhabalar,

Benim problemim tam olarak şu, ben bir sağlayıcıdan ücretli WP teması satın aldım. Üzerinde ufak düzenlemeler vs. yaptım/yapıyorum fakat, PO edit ile temayı kurmadan önce Türkçe çevirisini gerçekleştirmiştim. Daha sonra farkettim ki, gayet doğal olarak bazı yerlerde çeviri hataları var.

FTP'den bağlanıp,

wp-content/themes/temadı/lang klasörüne yeni oluşturduğum dil dosyasını atmaya çalıştım fakat, izin yok hatası ile karşılaştım. CHMOD diyebilirsiniz fakat, sanırım alakası yok. CHMOD değiştirmeme de, izin yok. Hosting desteğine başvurduğumda ise bunun hosting ile alakalı olmadığını, gerekli bütün izinlerimin mevcut olduğunu söyledi. Bu konuda gerçekten yardıma ihtiyacım var, temaya kesinlikle ftp'den müdahale edemiyorum.

ÇÖZÜLMÜŞTÜR.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5