• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Wordpress tema ismi bulma araçları

whoeveryouare

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
5 Mart 2008
Mesajlar
407
Reaksiyon
2
Puanları
0
183 Aydır Üye
WordPress, dünyanın en popüler web sitesi oluşturucusudur. Ayrıca kapsamlı ücretsiz şablon koleksiyonuyla tanınır. Bu nedenle, WordPress üzerine kurulu yeni bloglar ve web siteleri görmek çok yaygındır.

Bir tema bulmanın ilk adımı, "Öne Çıkanlar" alanını kontrol etmektir. Bu alan size şu anda tanıtılmakta olan tüm şablonları gösterecektir ve bu genellikle siteniz için uygun temalar bulmanın iyi bir yoludur.

Ancak bazı durumlarda istediğiniz temayı bulamazsınız. Bu durumlarda https://www.blogacmak.com/wordpress-tema-bulma-icin-4-yontem/ adresinden sevdiğiniz bir sitenin temasını bulup temayı seçebilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst