İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Tema Satın Aldım Fakat Demodaki Halini Kuramadım

YunusYurtbasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

Bugüne kadar Joomla kullanan birisi olarak gerek WP kullananların methi gerek ise internetteki araştırmalarım sonucu WP el atmak istedim. Bir arkadaşımın ailesinin butik dershanesi için web sitesi yapalım dedik. Themeforest'tan güzel bir tema seçip çalışmalara başlayalım dedik. Temayı aldım indirdim, hosta wp kurdum sonra da temayı yükledim fakat ne göreyim, temanın demodaki hali ortalarda yok.

Bugüne kadar Joomla temalardaki quickstart (temanın demodaki halinin aynısını kurabilme) özelliğine alışmış birisi olarak fazlaca şaşırdım ve ne yapacağımı bilemez haldeyim.

Bu temanın demodaki halini kurabilmenin bir yolu yok mudur ? Yoksa oturup herşeyi en baştan mı yapmak gerekecek :(

Henüz wp ile yeni tanışmış birisi olarak yardımlarınızı beklemekteyim. İlgilenebilecek olanlara şimdiden çok teşekkür ediyorum. Hepinize iyi çalışmalar.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Site adresinizi, demo adresini vermeden nasıl yardımcı olacağız ? Böyle çok muallakta kalıyor herşey. Bu söylediğim bilgileri ekleyin konuya, ayrıca tema dosyasından çıkan eklentileri de aktif edin. Bir bakalım.

EuroShow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo ve kurduğunuz site aynı.Eksik olan tema fonksiyonlarını iyi yapamamanız.Ya uzman birinden yardım alın yada bu adresteki yarım sayfasını ziyaret edin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5