İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Tema

tRiumph

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Temamı kurdum herşey gayet güzeldi ancak sidebar'da şöyle bir hata alıyorum.

Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /home/site/public_html/wp-includes/widgets.php on line 884

Bileşenlerden Sidebar içine birşey koydugum zaman bu hata anasayfada sidebar alanında gözüküyor, ancak bileşenlerden birşey seçmezsem gözükmüyor.

Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevnirim. Şimdiden teşekkürler.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
o dosyayı tekrar ftpye gönderebilirmisiniz
birde 884. satırı bulabilirseniz orada ne yazdığına bakalım, belki bizimkilerden farklıdır

tRiumph

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dosyayı tekrar gönderdim, bir çok forumu okudum config.php diyen var, herşeyi denedim ancak olmadı.

Kod : $params[0]['before_widget'] = sprintf($params[0]['before_widget'], $id, $classname_);

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
kullandığın temanın güncel olduğuna eminmisin sen

tRiumph

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Piyasada dağıtılan en çok kullanılan temalardan birtanesi. Güncel mi değil mi bilmiyorum ancak, bir sürü web sitesi var bu temayı kullanan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5