İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Trendwepportal Lisansı %25 indirimli

bozqurt16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[font=times new roman,times,serif]İhtiyacım olmadığından dolayı bu güzel temayı satıyorum alıcalar pm atabilir tema ücreti normalde 100 TL ben 75 TL den bırakıcam 0 kilometre hiç kullanılmamış :)Temayı almak için pm atınız veya facebook tan ekleyiniz : Facebook Ödeme şekli : Paypal İsterseniz temayı size tanıtayım
webportal-357x275.png

TRENDWP.com markası adı altında sunulan TREND WEB WordPress Temalarına ilk olarak herkesin istediği ve gerek görünüm gerekse de SEO’ya uygun tasarım ve kodlaması yapılmış portal teması olan TRENDWEBPORTAL’ı sizlere sunmaktayız :)
Teknik Özellikler[/font]
  • [font=times new roman,times,serif]Benzersiz tasarım[/font]
  • [font=times new roman,times,serif]Film detaylarını sunan yazı sayfası[/font]
  • [font=times new roman,times,serif]Gelişmiş wordpress entegrasyonu[/font]
  • [font=times new roman,times,serif]Hava durumu[/font]
  • [font=times new roman,times,serif]Kolay kullanım için tema paneli[/font]
  • [font=times new roman,times,serif]Optimize Edilmiş Kodlama ve Kolay Kurulum[/font]
  • [font=times new roman,times,serif]Renk Kodlarıyla Sınırsız Renk Seçeneği[/font]
  • [font=times new roman,times,serif]Sade ve Kullanışlı Arayüz[/font]
  • [font=times new roman,times,serif]Sinema sayfası için arayüz[/font]
  • [font=times new roman,times,serif]Sosyal ağları yönetme[/font]
  • [font=times new roman,times,serif]Videolar sayfası için arayüz[/font]
[font=times new roman,times,serif]
qhckm.jpg
[/font]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5