İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Türkçeleştirme Sorunu

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Arkadaşlar bir türlü çözüm bulamadığım bir sorunum var. Sitede bazı bölümleri türkçe yapmayı başaramadım. Daha önce birçok tema kurdum fakat böyle bir sorun yaşamadım. (Read More » ) bunu Devamını oku şekline bir türlü getiremedim.

Tema satın alınmış bir temadır.

www.kulturelbellek.com site adresi de budur. Bu konuda bana yardım eden arkadaşlarımız olursa çok sevineceğim.

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Sanırım bu konuda kimsenin bilgisi yok çözüm bulduğumda herkes faydalansın diye ayrıntılı bilgi vereceğim

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
temayı tanımadığımız için kesin bişey diyemeyiz, dosyaları incelemek gerekiyor, belki de eklediğin bir eklentisin yarında read more yazıyordur, index şablonunda olabilir, home adlı şablonun varsa orada da olabilir

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
İlginiz için teşekkür ederim. "Read More" yazısı index dosyasında var burdan değiştirdim fakat temada görünmedi. Bu temadının dil dosyalarında po dosyaları var. Burada düzenleme yaptım fakat sonuç yine aynı. Eklentilere bakmak hiç aklıma gelmedi. Eklentilere de bir bakayım.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
İster temayı ziple gönder, ister ftp bilgilerini ver ben bi bakayım üstadım.

Ama 12 Aralıktan önce yap mümkünse, sonra beni bulamazsın, askerden kaçıp gelemem buralara :)

Ekleme: Bikaç temada daha yardımcı oluyorum forumdan arkadaşlara, biraz geç olur belki ama ücretsiz olarak yapabilirim istediğiniz editlemeleri.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5